
Als gastouder maak je van je huis een tweede thuis voor de kinderen die je opvangt. Het moet gezellig, veilig en uitnodigend zijn, ook voor de ouders die binnenstappen. In een eerdere blog vertelden we al hoe belangrijk geur daarin is. Deze keer gaan we een stapje verder, met de Glamour geurstokjes van Wasgeluk.
Want naast een frisse was en een lichte roomspray, zijn geurstokjes een verrassend mooie manier om je opvangruimte continu fijn te laten ruiken. Zonder dat je er omkijken naar hebt.
Geurstokjes verspreiden de hele dag door een subtiele, constante geur. Je hoeft niets te doen: je zet ze neer en ze doen hun werk. Ideaal als je handen vol hebt aan spelende, kruipende en knuffelende kleintjes.
En precies dat constante is fijn. Een opvangruimte die altijd licht en verzorgd ruikt, geeft ouders onbewust een gevoel van vertrouwen. Het signaal is duidelijk: hier wordt met aandacht voor gezorgd. De Glamour geurstokjes van Wasgeluk verspreiden voor een lange tijd een heerlijke, subtiele geur, zonder op te dringen.
Kinderen zijn gevoeliger voor sterke geuren dan volwassenen. Een zware, opdringerige geur wil je dus vermijden. De Glamour geurstokjes van Wasgeluk zijn juist licht en verfijnd, en daarmee perfect voor een ruimte vol kleintjes. Bovendien zijn ze:
Zet de stokjes wel even buiten handbereik van de kinderen, op een mooie, veilige plek. Zo geniet je van de geur zonder dat er nieuwsgierige handjes bij kunnen.
De Glamour-lijn van Wasgeluk telt zes geuren, voor elke ruimte en sfeer eentje. Een kleine rondleiding:
Voor een opvangruimte zijn Witte Musk en Zeebries vaak favoriet: licht, fris en neutraal genoeg om niemand te storen.
Wasgeluk is een Nederlands merk dat gespecialiseerd is in wasparfum en huisgeuren, gemaakt op basis van natuurlijke ingrediënten. Alle producten zijn vegan, dierproefvrij en met zorg samengesteld, en daarmee een bewuste keuze voor iedereen die met kinderen werkt.
Bekijk de volledige Glamour-collectie op wasgeluk.nl. Van geurstokjes tot homespray en wasparfum.
Lieve groet,
Het team van Gastouderland